iyi-olmak-mumkun

Yasemin Conker

İOM Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba,

Bundan yirmi yıl önce başlamış olan kişisel gelişim yolculuğum, yol boyunca psikoloji ile harmanlanarak bu vakfın kuruluşuna kadar geldi. Kendi üzerimde yaptığım zihinsel, bedensel ve ruhsal çalışmalardan olumlu sonuçlar almaya başladıkça başkalarına dokunmaya başladım. Böylece öğrettiğim yöntemleri deneyen herkes fayda sağlamaya başladı. Amacım insanların kendilerini her konuda iyileştirmesinin mümkün olduğunu anlaması ve uygulaması idi, amacıma bu açıdan ulaşmış olsam da yöntemleri öğrenen kişi sayısı bana hep az geliyordu.

Bu yolda beş kitap yazdım. Okuyuculardan aldığım geri bildirimler çok olumluydu. Anlattığım yöntemleri uygulayanlar hayatlarında mucizevi dönüşümler yaşıyorlardı.

Seneler içinde açmış olduğum Aile Danışmanlığı Merkezi’mi pandemi başladığında kapatmak zorunda kaldım. Çalışmalarımıza internet üzerinden devam ettim. Bir de baktım ki böylece dünyanın her yerinden insanların bu programa katılması daha kolay oldu. Teknolojinin getirdiği imkanlar daha çok kişiye ulaşmamı sağlamıştı. Bunun üzerine bir vakıf kurmaya ve maddi imkânı olmayanların da bu yöntemlere ulaşmasını sağlamaya karar verdim.

Oluşturduğum İyi Olmak Mümkün programına katılmış olan kişilere vakıf kuruluşunda çağrı yaptım. Çağrıma katılanlarla birlikte 18 kişi olduk ve mütevelli heyetini oluşturduk. Kuruluş aşamamız beş ay sürdü. Vakıf senedimizi okursanız neleri amaçladığımızı daha kolay öğrenmiş olursunuz.

Daha sonra yönetim kurulumuzu seçtik ve ilk iş olarak bu web sitesini kurduk. Buradan isterseniz sadece sitemize üye olup seminer ve eğitim duyuruları alabilirsiniz ya da isterseniz vakfımıza üye olabilirsiniz.

Ülkemizde bilinçli farkındalığı arttırarak ilişki ve iletişim becerileri kazandırmak ilk hedefimiz. Bize maddi yardımcı olabilecek durumda iseniz eğitimlerimize ücretli olarak katılın ya da ihtiyacı olana eğitim hediye edin. Hangi eğitimin sizin için uygun olduğuna birlikte de karar verebiliriz. Ücretsiz danışma hattımızdan randevu alarak bu konuyu açıklığa kavuşturabilirsiniz.

Bizden yardım almak istiyorsanız aşağıdaki ücretsiz danışma hattımızdan randevu alın lütfen.

Günümüzde yapılan her çalışma ekip işi olduğunda başarıya ulaşıyor. Gelin ekibimizden olun.

Sevgilerle,

Yasemin Conker

yasemin-conker

Yasemin Conker

İOM Vakfı YK Başkanı

yc-sign