Gülçin Kara

Gülçin Kara

gulcinkara@iomvakfi.org.tr

2004 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği ve Gazi Üniversitesi Yöneticilik bölümlerinden mezun oldu.

8 aylık öğretmenlik deneyimi ile iş yaşamına başlamıştır.

Hedef Allince şirketinin Geleceğin 1000 Yöneticisi projesi kapsamında eğitimlerini tamamlamış ve İstanbul Bölge Satış Müdürü olarak kurumsal hayata adım atmıştır. İlaç, gıda, iklimlendirme ve tesis yönetim sektörlerinde üst düzey yönetici olarak çalışmıştır.

2021 yılında 17 yıldır çalıştığı profesyonel iş yaşamını bitirerek kendi işini kurmuştur. Kurumlara kurumsal danışmanlık, eğitim ve mentorluk hizmeti vermektedir.

10 yılı aşkın süredir ilgi alanı olan Kişisel Gelişim, Psikoloji, Felsefe alanlarında araştırmalar yapmıştır. Farkındalık, İnsanın Dönüşüm Yolculuğu, Tasavvuf, Land Mark, Nlp, MBSR, İyi Olmak Mümkün ve daha birçok alanda eğitimler almış, gönüllü çalışmalara katılmıştır.

ACTP süreci eğitimlerini tamamlamış, PCC mezuniyet sürecine devam etmektedir ve aynı zamanda İşletme Koçluğu eğitim yazarıdır.

Sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak çalışmakta, hobileri olan at binme, uzak doğu sporları, yoga, meditasyon ve nefes çalışmaları yapmaktadır.

 

  • Eğitimci, Mentor, Kurumsal Danışman
  • ICF Profesyonel Koç, Mindfulness Koçu ve Kariyer Koçu