Deniz Gören

Deniz Gören

denizgoren@iomvakfi.org.tr

Hayat amacı olarak bilgiyi edinmeyi ve bilgiyi paylaşmayı seçti. Okumayı öğrendiği günden beri kitap okumayı , eğitimler almayı ve kendini geliştirmeyi seçti çünkü bilinç sürekli gelişiyor, bilgiler sürekli yenileniyordu ve bilginin sonu yoktu.

Orta Doğu Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Endüstri Mühendisi olarak sürekli iyileştirme ve planlama ile ilgili projelerde çalıştı .Kalite güvence modelini planlamayı ve sistemsel yaklaşımı uyguladı. Öğrendiklerini öğretebilmek adına Marmara Üniversitesinden Pedagojik formasyon aldı. Milli Eğitime bağlı özel eğitim merkezinde ve anaokulunda kurucu müdürlük yaptı. Eğitim kurumunda C sınıfı iş güvenliği uzmanı olarak görev aldı. Aile eğitimleri ve şirket çalışanlarına yönelik eğitimler verdi.

Kadın girişimcilere iş planlarını hazırlamaları konusunda destek verdi. Kobiler için zaman yönetimi , planlama, verimlilik, iş hukuku ,kalite güvence, iş güvenliği konularında danışmanlık yaptı. Sivil toplum kuruluşlarında gönüllü çalıştı. Engellilerin meslek edinmesine ve spor ve sanata yönelmesine yönelik projelerde gönüllü çalıştı. Bu çalışmalarıyla insanların hayatına dokunmayı ve onların hayatlarını dönüştürmesine katkı olmayı seçti.

Aile eğitimleri vermesinin yanı sıra bireysel olarak Ebeveyn-Çocuk İletişim Koçluğu ve kişisel gelişim alanında yaşam koçluğu da yaparak değişim ve dönüşüm yolunda danışanlarının hayatına ışık tutmayı kendine görev edindi.

Deniz Gören Access Bars , Access Beden prosesleri, Facelift eğitmeni ; Jass Jean Adrianne arınma sistemi (innerspeak ) eğitmeni ; RFK Bilinçaltı dili ve mucizeler eğitmeni ; Heal Your Life – Louise Hay  Atölye Lideri ; International Bio Magnetic Touch Healing Vakfı Üyesi, Uygulayıcı ve Uygulayıcı Eğitmeni ; Reiki Energy ve Meridyen terapisi ve EFT eğitmeni ; Tetahealer (Tetahealing uygulayıcısı ) Elternwerkstatt  koçudur.