Ayşe Alaettinoğlu

Ayşe Alaettinoğlu

aysealaettinoglu@iomvakfi.org.tr 

1962 yılında Alanya’da dünyaya geldi.1982 yılında Avusturya Lisesini bitirdikten sonra 1986 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu.Çalışma hayatına bir dış ticaret firmasında yönetici olarak başladı ve halen aile mesleği olarak turizim ve otelcilik sektöründe faaliyet göstermektedir.Gençlik yıllarından beri insana dair felsefe ,sağlık ,psikoloji, ruhsal alanlara İlgi duymuş, bunun sonucunda eğitimler alarak kendini geliştirmiştir.Bio enerji ve rüya Rehberliği uzmanlığı sertifikalarını almış ve bu alanlarda faaliyet göstermeye devam etmektedir.2020 yılında Yasemin Conker ile tanışmış, İyi Olmak Mümkün programlarına katılarak  yaptığı içsel çalışmalarla kendini keşfederek dönüşüm yaşamıştır .

Kendi potansiyelinin ortaya çıkması İYİ OLMAK MÜMKÜN uygulamalarının  herkes için faydalı olabılecegını inanmıştır. Dolayısı ile İyi Olmak Mümkün eğitim proğramlarını tamamlamış , projelerinde aktif yer almıştır.

Hayatın her alanında kendinin en iyi versıyonuna ulaşan kişilerin dünyanın  iyileşmesine katkı sağlayacağını düşünmektedir.