Burcu Kütük

Burcu Kütük

burcukutuk@iomvakfi.org.tr

Dijital Pazarlama Uzmanı / Oyun Ablası / Kişilik Envanter Danışmanı / İOM Danışmanı 

 1988 doğumlu Burcu Kütük, 2012 yılında, İstanbul Ticaret Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Halen İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü öğrencisidir. 

 Çeşitli kurum ve kuruluşlarda hem gönüllü hem de profesyonel faaliyetlerde bulunmuş, 2015 yılında ise kendi ajansında çalışmaya başlamıştır. Kurumların pazarlama iletişimlerini sürdürmelerinde destek olurken, dijital pazarlama, iletişim modelleri, tango, pole dance, arama kurtarma, yaratıcı yazarlık, psikanaliz okumaları, İyi Oldum Programı gibi iletişim yöntemlerini çeşitlendirmesine katkı sağlayacak programlara/eğitimlere katılmış ve çeşitli projelerde yer alarak bunları desteklemiştir. 

 2020 yılının başından itibaren, CharacterIX Kişilik Envanteri Okuma-Değerlendirme sertifikası alarak Kişilik Envanter Danışmanlığı yapmaktadır. Bireylerin potansiyellerini ve güçlü yönlerini keşfetmelerinde ve hatta daha da güçlendirmelerinde yardımcı olabilecek, özellikle genç bireylerin kariyer planlamalarında yol gösterecek programları, kişiliğe dair bu keşifler ve gelişimleri üzerine merkezin profesyonel ekip ve programlarından destek alarak, danışmanlık sürecini 360derece fayda sağlayabilecek bir yapıya geçirmek ve bu doğrultuda vakıfla ortak çalışmalar yürütmeyi hedeflemektedir. 

 Aynı zamanda İyi Olmak Mümkün Vakfı’nın da danışmanları arasındadır. Yasemin Conker’in İyi Oldum Programı’yla 2018 yılında tanışmış ve 2020 itibarıyla da aktif olarak uygulayıcısı olmuştur. İyi Oldum, BDT, Eğitimcinin Eğitimlerini alarak Vakıf bünyesinde çalışmalarına devam etmeyi hedeflemektedir.